Závody a akce


2015

2.-3.5. Luky regata 2015, Jesenice, TJ Lokomotiva Cheb
7.-10.5. Soustředění CATAMARAN OPEN, Garda
23.-24.5. Mistrovství ČR CompoTech CATAMARAN OPEN, Černá, YC Mulda
30.-31.5. Lipno Marathon 2015, Lipno, Lipno n.Vlt., YC Lipno
2.-6.6. Dutch Catamaran Open + ROUND TEXEL 2015
11.-18.7. Mistrovství světa F18, Kiel
25.-26.7. Sdružený krajský přebor, Jesenice, TJ Lokomotiva Cheb
srpen Mořské Mistrovství Polska Catamaran Open 2015, Sopot
19.9.-20.9.2015 Jesenice Marathon 2015 CATAMARAN OPEN, Jesenice, TJ Lokomotiva Cheb
3.-4.10. Jestřábí Cup 2015, CATAMARAN OPEN, Lipno, Černá, YC Mulda


2014

26.-27.4.     Luky regata CATAMARAN OPEN 2014, Jesenice, TJ Lokomotiva Cheb
7.-11.5.        Soustředění Catamaran Open, Garda
24.-25.5.      Mistrovství ČR CompoTech Catamaran Open, Černá, YC Mulda
31.5.-1.6.     Lipno Marathon 2014, Lipno, Lipno n.Vlt., YC Lipno
23.-29.6.      Dutch Catamaran Open + ROUND TEXEL 2014
4.-5.10.        Jestřábí Cup 2014, CATAMARAN OPEN, Lipno, Černá, YC Mulda


2013

11.-12.5.     CompoTech CATAMARAN OPEN 2013, Lipno, Černá, YC Mulda
1.-2.6.          Lipno Marathon 2013, Lipno, Lipno n.Vlt., YC Lipno
17.-18.8.     Jesenice, Catamaran Open
23.-25.8.     Mořské Mistrovství Polska Catamaran Open
6.-8.9.          MČR Tornádo + CATAMARAN OPEN, Lipno, Černá, YC Mulda
5.-6.10.       CATAMARAN OPEN Jestřábí II, Lipno, Černá, YC Mulda


2012

26.-27.5       Lipno Marathon, Lipno
5.-8.6.          Dutch Open, Holandsko, Severní moře
9.6.2012       Round Texel 2012, Holandsko, Severní moře
16.-17.6.       CompoTech Catamaran Open Cup, Lipno
24.-26.8.      Mořské mistrovství katamaránů Polska
28.-30.9.      MČR Tornád  + Jestřábí Open Cat 2012 – Jestřábí I. Černá


2011

15.-18.4.  Výstava Lodě na vodě, Praha, Vltava
15.-16.4.  Mistrovství ČR Catamaran Match Race, Praha, Vltava
16.-.17.4. Prague Catamaran Speed Regatta, Praha, Vltava
21.-22.5.  Mistrovství ČR Open Catamaran, Černá v Pošumaví, Lipno
4.-5.6.      Lipno Maraton, Lipno n. Vltavou, Lipno
21.-23.6.  Dutch Open, Texel
25.6.         Round Texel 2011, Texel
20.-21.8. Jesenice Katamaran Open
25.-28.8. Trénink a prezentace na jezeru Garda
24.-25.9. Red Wolf Catamaran Open, Lipno, Černá v Pošumaví


2010

15.-18.4.  Výstava Lodě na vodě, Praha, Vltava
23.-24.5.  Seestern Gedächtnis-Regatta  Spiekeroog, Severní moře, Německo 29.-30.5   Lipno marathon 2010, Lipno
12.-13.6.  Frymburský pohár, Lipno Kovářov
6.-8.8.      Fehmarn Rund 2010, Německo, Baltské moře
20.-22.8.  Mořské mistrovství Polska, Sopot, Polsko, Baltské moře
1.-3.10.    MČR Tornádo + neoficiální MČR F20T, Lipno Kovářov


2009

22.2.-1.3. Soustředění Slovinsko, Jadralny Klub Pirat, Jaderské moře 23.-29.3   Soustředění Slovinsko, Isola, Jaderské moře
26.-29.3.  Tréninkový víkend na řece Wesser, Německo
11.-13.4.  Vele di Pasqua, Cesenatico, Jaderské moře, Itálie
16.-19.4.  Výstava Lodě na vodě, Praha, Vltava
16.-17.5   Lipno marathon 2009 (YC Lipno)
8.-14.6.    Texel Dutch Open a Round Texel 2009, Holandsko, Severní moře 25.-26.7   Modrá Stuha Hnačova (TJ Klatovy)
1.-2.8.      Match racing F20 Predator na Boleváku, Plzeň
14.-16.8.  Fehmarn Rund 2009, Baltské moře, Německo
19.-20.9.  MČR ALT F20, Frymburk, (YC Kovářov)


2008

10. – 11.5. Regata na Spiekerooge v Severním moři
14. – 14.5. Frymburský pohár
19.8.         Fehmarn Rund regata v Baltském moři
22. – 24.8.Westturmcup na Wangerooge v Severním moři
27. – 28.9  MČR Tornádo, závod F20T, Kovářov