Novinky 2015

2.3.-5.2015 Luky Regata na Jesenici

Vladislav Ptašnik

2015 Jesenice, Honza a MirkaPřijeli jsme s Jáchymem už v pátek na pořádný trénink. Pořádně foukalo. Honza Kopún pro nás všechno perfektně zorganizoval. Vlítli jsme na to. Poprvé letos na vodě. Říkám Jáchymovi: „Dneska se koupat rozhodně nehodlám“. A za chvíli jsme se kousli na zaďák pravou špičkou hezky pod vodu. Jáchym přeletěl dopředu až na konec bowspritu a šli jsme tam. Já skočil bokem ze tří metrů z převrácené lodě. Honza s Mirkou nás ale jistili opodál.
V sobotu vítr slabší, sešlo se nás osm posádek v Cat Open spolu se čtyřmi Tornády. Celkem 12 lodí. Společné starty. Podaří se dvě rozjížďky. V kategorii Catamaran Open se nám vede, ale Tornáda nám dávají co proto. Pravidelně je před námi nejméně jedno. To by ještě šlo, ale občas jsou před námi i tři.

2015 Jesenice, CZE 007V neděli dorazila i Martina Barnetové a hned vyfikla super fotky. Foukalo už lépe a odjeli jsme tři další rozjížďky. Vyhráli jsme kategorii Catamaran Open a poprvé (dočasně, do dalšího závodu) získali Cat Open trofej. Tu si teda užijem! Tornáda vyhrála posádka David Křížek a Zdeněk Adam.

výsledky Catamaran Open                                               fotogalerie „Užívání si Cat Open“
výsledky Tornada                                                               fotogalerie Jesenice 2015


 
28.4.2015 Sezóna Catamaran Open začíná

Vladislav Ptašnik

Catamaran Open Cup 2015 čeká! Oprašte plováky, vyklepte myšince z plachet a naskočte na vodu. Posádka CZE 007 v minulém víkendu již smočila hlavy na Jesenici. A tento víkend nás tam čekají na první pohárový závod.

A hned další víkend odjíždí tři katamarány na Lago di Garda na třídenní soustředění catamaran open. Přidá se někdo?

seznam domácích závodů          seznam akcí catamaran open      Catamaran Open Cup 2014


4.-12.4.2015 Bajkal, lední jachta DN.

Vladislav Ptašnik

Kde je asi Diderick?

Již podruhé se mi podařilo dostat se na závodní týden do ráje ledních jachtařů, na Maloe more na Bajkale. Více na blogu Icepredator.
fotogalerie                     výsledky Asia Cup      Baikal Cup        Russian Cup