F20 Predator

Výkon

CompoTech F20 PREDATOR patří mezi nejvýkonnější lodě svého druhu. Jeho lehká konstrukce je založena na použití moderních technologií. Poskytne vám adrenalinový zážitek z  jízdy po jednom plováku ve vysoké rychlosti. Nemusíte patřit k úzkému okruhu těch, kteří zvládají jízdu na  49-eru a přesto se budete pohybovat rychlostmi okolo 20 uzlů.

Všestrannost

F20 PREDATOR vám poslouží jako stabilní základna pro pohodovou piknikovou  plavbu  s trampolínou plnou dětí a přátel. Díky 28 m2 genakru se i ve slabém větru pohybujete rychlostí, jež mate všechny kormidelníky jedno-trupých lodí okolo vás. Téměř nulový ponor vám otvírá přístup do všech jezerních zátočin či mořských pláží.

Závodění

A chcete-li závodit, stačí se připojit k české lodní třídě ALT Formula 20. Nebo se prostě můžete přidat k závodníkům třídy OPEN v ČR. Chcete poznat komunitu 20-ti stopých katamaránových závodníků na různých zahraničních regatách na jezerech a mořích? Pár jich můžete vidět na stránce Závody a akce.

Snadná doprava

 

F20 PREDATOR je možné přepravovat na vleku bez rozebírání v nakloněné přepravní poloze. Jeho sesazení a spuštění na vodu je pak velmi rychlé a snadné.